
Мангал розбірний UKREVRO SK 50 см, 3 мм
1 880 ₴
- Під замовлення
Відправка з 15 квітня 2026- +380 (99) 100-95-11
Мангал UKREVRO SK 50 см виготовляється зі сталі 3 ммі має усиление от деформации у формі сталевої смуги, яка приварена на стінках жаровні в самому верху.
Мангал має два рівні для шампурів, що дасть змогу регулювати інтенсивність готування. Нижній рівень становить 14 см, верхній 18 см.
Призначений для 7 шампурів на нижньому рівні та 6 на верхньому. Довжина жаровні становить 50 см, ширина 30 см і висота 51 см.
Швидко розбирається, не вимагає жодних додаткових інструментів завдяки з'єднанню на пазах. У розібраному вигляді має габарити: довжина 50 см, ширина 30 см і товщина до 4 см.
Покривається жаростійкою фарбою до 800 град.. яка на довго зберігає його вигляд.
Натискайте кнопку "Купити" або дзвоніть нам, ми допоможемо підібрати якісний мангал під ваші завдання. Встигніть по акції.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 500 мм |
| Ширина робочої поверхні | 300 мм |
| Висота робочої поверхні | 180 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 500 мм |
| Вага | 14 кг |
- Ціна: 1 880 ₴



