Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чавунний казан BRIZOL на 8 літрів із кришкою зі знижкою — 17% до кінця цього тижня!
- Казан має діаметр у верхній частині 300 мм, а загальна висота — 175 мм
- Виготовляється з високоякісного чавуну, який повністю безпечний для здоров'я та не виділяє шкідливих речовин під час готування на нем
- До дна не пригорають продукти — завдяки марці чавуну та спец.
- Казан забезпечує рівномірне прогрівання продуктів и зберігає тепло довгий час після приготування — товщина стінки становить 3,8 мм, а дно має ще більше потовщення
- Тривалий термін експлуатації без корозії. Завдяки спеціальній харчовій марці чавуну.
- Можна використовувати казан як на тринозі, так і на мангалі, а також на звичайній плиті.
- Додатково ви можете замовити нанесення індивідуального гравіювання на кришку казана:

- Характеристики казана:
- Об'єм: 8 л
- Діаметр: 280 мм
- Висота: 175 мм
- Товщина стінки: 3.8 мм
- Вага: 7,2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 7.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об`єм | 8 л |
| Висота | 175 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 280 мм |
| Матеріал | Чавун |
| Кришка | Є |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Товщина стінок казана | 3.8 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Дужка для підвішування | Є |
- Ціна: 2 100 ₴







