
Похідна сковорода PAN з диска борони 30 см
650 ₴
- В наявності
+380 (67) 100-95-11
- +380 (99) 100-95-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сковорода PAN з диска борони 30 см зі знижкою — 18% до кінця цього тижня!
- Сковорода робиться з диска борони діаметром 30 см, і зверху покривається антипригарним покриттям. Має з боків бортик для зручності під час готування та для посилення всієї конструкції от деформации
- Матеріал виготовлення — високовуглецева сталь завтовшки 4 мм:

- Можна брати сковороду на природу, оскільки вона має 3 знімні ніжки та 2 знімні ручки. У розібраному стані матиме діаметр 30 см і товщину не більш ніж 5 см:

- У комплектацію зі сковородою йдуть тільки знімні ніжки та ручки.
Додатково ви можете придбати:
- Кришку сталеву
- Кришку з неіржавкої сталі
- Чехол
- Ексклюзивне гравіювання на борт сковороди
- Лопатку з гравіюванням
- Дивіться також фото від одних із наших клієнтів, які вже активно використовують сковороду:

Звоните! Акція — 18% тільки до кінця тижня!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 300 мм |
| Матеріал | Диск борони |
| Кришка | Немає |
| Антипригарне покриття | Так |
| Висота стінок | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики сковороди | |
| Комплектація | Тільки сковорода |
| Вага | 5 кг |
| Товщина сталі | 4 мм |
| Висота ніжок | 23 см |
- Ціна: 650 ₴





