
Булер'ян із варильною поверхнею Бріон тип 01, 4 мм
17 400 ₴
- В наявності
+380 (67) 100-95-11
- +380 (99) 100-95-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ ДО КОНЦЯ НЕДЕЛІ! Звоните!
Піч Булер'ян — гарний спосіб ваплування різних приміщень і будівель, починаючи від будинків і закінчуючи складами та теплицями.
Піч топиться на будь-якому твердому паливі, крім вугілля, і має високий ККД, який робить її одним із найбільш економічних продуктів.
Піч повністю виготовлена зі сталі 4 мм.
Завдяки трубному теплообміннику, який має велику площу теплообміну, піч дуже швидко прогріває приміщення, має високий ККД і набагато економніша, ніж прості буржуйки.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 91 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Теплоємність печі | З малою теплоємністю |
| Товщина матеріалу топки | 4 мм |
| Парогенератор | Ні |
| Об'єм парної | 100 куб. м |
| Стан | Новий |
| Наявність скла в дверцятах | Ні |
| Площа обігріву | 80 кв.м |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 640 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина топкових дверцят | 300 мм |
| Висота топкових дверцят | 300 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Тріска, Тирса, Пелети, Брикети, Кора |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина металу, мм | 4 |
| ККД, % | 75 |
| Тривалість горіння на одній закладці | 6 годин |
- Ціна: 17 400 ₴






