Кошик

Класичні котли на дровах

 Безкоштовна доставка до дверей в любому населенному пункті

 Все в одному місці зі знижкою - котли, димоходи, обв'язка

 Продаємо лише перевірену продукцію

Класичні котли на дровах – це прості надійні твердопаливні котли, які мають класичний спосіб спалювання палива. Тобто, дрова завантажуються в топку котла, де вони горять одночасно в повному обсязі.
Основною перевагою таких котлів є простота конструкції і висока доступність за ціною. Ці котли бувають як з варильною поверхнею, так і без неї.

Основним видом палива для таких котлів є дрова, проте більшість з них здатні працювати і на вугіллі, і на відходах деревообробки, тирсі (потрібне змішування з іншим видом палива для підтримки стійкого горіння).

Теплообмінник класичних котлів, як правило, являє собою одну водонаповнену поличку, або поличку і трубчастий теплообмінник. Такий теплообмінник досить легко чистити, оскільки часто до нього легко підібратися скребком.

схема классического котла

Колосники можуть бути як чавунні (стандартні, легкозамінні), так і водонаповнені. Останні виконані у вигляді труб, на яких горять дрова та в яких тече теплоносій. У котлах з водонаповненими колосниками збільшується площа теплозйому, що додатково підвищує ККД котла. Однак, не дивлячись на це, такі колосники знижують температуру очага горіння, через що відбувається погіршення якості згоряння палива і для деяких видів котлів такі колосники не рекомендовані до використання. Однак, у простих класичних котлах цієї проблеми практично не помітно, та навпаки, як ми писали вище, відбувається приріст ККД на 5-8%. Завдяки цьому відбувається збільшення часу горіння на одній закладці палива і котел починає споживати менше дров.

Купити класичний котел ви можете на нашому сайті, до того ж на більшість моделей у нас діє безкоштовна доставка по всій Україні, прямо до вашого порога!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner