
Мангал MTLZ із дровницею на на 12 шампурів 3мм
4 380 ₴
- В наличии
+380 (67) 100-95-11
- +380 (99) 100-95-11
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Жарівня мангалу на дровниці виконана зі сталі товщиною 3 мм і покрита чорною термостійкою емаллю, що має високий ступінь захисту від температурних впливів до 800°C.
Застосування зварних посилень, виготовлених з труби розміром 15х15 мм, значно підвищує жорсткість і здатність протистояти температурним деформаціям при нагріванні.
З місткою дровницею нашого мангалу ви зможете мати постійний доступ до дров, що дозволить приготувати більше страв з неповторним ароматом, який незрівнянний з готуванням на газі або вугіллі.
Комплект поставки: жаровня, дровниця
Стильний дизайн та елегантність мангалу з полицею для дров зроблять його чудовим доповненням до вашого саду або патіо.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Мангал |
| Тип топлива | Древесный уголь, дрова |
| Конструкция | Цельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Вместимость шампуров | 6-10 (шт) |
| Материал корпуса | Сталь |
| Толщина корпуса | 3 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Цвет | Черный |
| Размеры рабочей поверхности | |
| Длина рабочей поверхности | 620 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 320 мм |
| Высота рабочей поверхности | 160 мм |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 790 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Высота | 945 мм |
- Цена: 4 380 ₴





