
Печь Буржуйка Булерьян Брест 1000 вертикальная
32 000 ₴
- В наличии
- +380 (99) 100-95-11
Булер'ян українського виробництва Екожар Про 1000 вертикальний призначений для обігріву великих утеплених приміщень до 400 м² або 1000 м³. Піч обладнана камерою допалювання вторинних газів: у процесі горіння деревини виділяються гази, які під впливом високих температур і подачі вторинного кисню через форсунки спалахують у цій камері, підвищуючи ККД печі до 90%.
Піч працює у двох режимах: горіння та тління. Режим горіння використовується для розпалювання печі та швидкого прогрівання приміщення, а режим тління підтримує задану температуру після нагрівання, що дозволяє економити паливо. Перехід між режимами та регулювання інтенсивності горіння здійснюється за допомогою двох шиберних заслінок на дверному та димохідному патрубках.
Для підвищення тепловіддачі рекомендується встановити вентилятор, який розганятиме тепло по приміщенню. Вихідна температура з теплових патрубків при включеному вентиляторі може досягати 80-120 градусів у режимі горіння та до 70 градусів у режимі тління (вимірювання проводилися пірометром UT300C при навколишній температурі +4 градуси).
Для рівномірного розподілу теплого повітря по всьому приміщенню бажано використовувати гофровані труби діаметром 150 мм або оцинковані короби.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Теплотехника |
| Страна производитель | Украина |
| Коэффициент полезного действия | 91 % |
| Назначение печи | Отопительная |
| Вид топлива | Твердое |
| Материал топки | Сталь |
| Толщина материала топки | 7 мм |
| Подключение к дымоходу | Заднее |
| Температура дыма из трубы | 120 град. |
| Водяной контур | Нет |
| Парогенератор | Нет |
| Выносная топка | Нет |
| Наличие стекла в дверце | Нет |
| Вес | 150 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 700 мм |
| Высота | 1100 мм |
| Глубина | 1500 мм |
| Диаметр дымохода | 160 мм |
- Цена: 32 000 ₴




