
Гриль-вогнище OXA Blaze (чаша для вогню)
15 125 ₴
- В наличии
- Код: КМ11
+380 (67) 100-95-11
- +380 (99) 100-95-11
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чаша для вогню від ОХА Blaze — це поєднання інноваційного дизайну та високої функціональності для вашого комфортного відпочинку на свіжому повітрі. Завдяки своїй унікальній конструкції, ця чаша для вогню не лише створює атмосферу тепла і затишку, але й додає стильний акцент вашому саду чи патіо.
Основні характеристики
- Виготовлена зі сталі товщиною 3 мм, наша чаша для вогню забезпечує надзвичайну міцність і тривалу службу.
- Завдяки спеціальній конструкції, яка включає опорні елементи, чаша виглядає ніби левітує у повітрі, створюючи враження легкості та елегантності.
- Вбудована труба ефективно відводить дим, забезпечуючи комфортне використання.
- Чаша покрита спеціальною термостійкою фарбою, яка витримує екстремальні температури і зберігає свій вигляд навіть після тривалого використання.
З чашею для вогню Blaze ви зможете насолоджуватись приємними вечорами біля вогню без зайвих турбот. Додайте стиль і комфорт у свій зовнішній простір разом з ОХА!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Троян |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип топлива | Древесный уголь, дрова |
| Форма | Квадратная |
| Вместимость шампуров | 8 (шт) |
| Материал корпуса | Сталь |
| Покрытие корпуса | Жаростойкая эмаль |
| Состояние | Новое |
| Размеры рабочей поверхности | |
| Длина рабочей поверхности | 630 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 630 мм |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1250 мм |
| Ширина | 1250 мм |
- Цена: 15 125 ₴




