Бесплатно до порога!


Твердотопливный классический котел Буржуй К-20 кВт
22 250 ₴
- В наличии
- Код: Буржуй К-20-3
+380 (67) 100-95-11
- +380 (99) 100-95-11
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Твердотопливный котел Буржуй КП-20 кВт с бесплатной адресной доставкой в любой населенный пункт Украины!
Твердотопливный котел Буржуй КП-20 кВт с плитой, с выходом дымохода назад, изготовлен из высококачественной стали толщиной 4 мм. Работает на всех видах твердого топлива: дрова, уголь, опилки, брикеты, обрезки веток.
Переваги:
- Тривалість горіння палива на одному завантаженні до 8 годин (в залежності від спалюваного виду палива).

- Універсальність підключення – котел має чотири патрубки для установки в систему опалення, що дозволяє підключити його як з лівого, так і з правого боку. Незадіяні виходи закриваються заглушками, які йдуть в комплекті.

- У верхній і нижній частинах камери згорання встановлені два наповнених водою теплообмінника, дно також обладнано водяною сорочкою. При нагріванні досягається оптимальне співвідношення потужності котла до об'єму води в ньому. Це дозволяє отримати максимум тепла від палаючого палива і запобігає закипанню води, збільшуючи термін служби виробу. Теплообмінники виконані з цілісного листа сталі, без додаткових зварних швів.

- Можливість установки електричного ТЕНу – до котла можна підключити електричний ТЕН і автоматику. ТЕН підтримує безперервну роботу котла в разі відсутності твердого палива, дозволяє утримувати температуру води в системі на рівні 5-10 °С.

- Котел також працює як батарея – котел може віддавати тепло від поверхні стінок.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Буржуй |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 12 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Классический |
| Вид топлива | Твердое |
| Коэффициент полезного действия | 80 % |
| Способ установки | Напольный |
| Объем воды в котле | 60 л |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Вес | 154 кг |
| Гарантийный срок | 48 мес |
| Состояние | Новое |
| Толщина стали | 3 мм |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 690 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Глубина | 860 мм |
| Диаметр дымохода | 170 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Сжигания топлива на колосниковой решетке | Да |
- Цена: 22 250 ₴








