
Печь Буржуйка Булерьян Брест 700 вертикальная
24 500 ₴
- В наличии
- +380 (99) 100-95-11
Булер'ян українського виробництва Екожар Про 700 призначений для обігріву великих утеплених приміщень до 300 м² або 700 м³. Піч обладнана камерою допалювання вторинних газів: у процесі горіння деревини виділяються гази, які під впливом високих температур і подачі вторинного кисню через форсунки спалахують у цій камері, підвищуючи ККД печі до 90%.
Піч працює у двох режимах: горіння та тління. Режим горіння використовується для розпалювання печі та швидкого прогрівання приміщення, а режим тління підтримує задану температуру після нагрівання, що дозволяє економити паливо. Перехід між режимами та регулювання інтенсивності горіння здійснюється за допомогою двох шиберних заслінок на дверному та димохідному патрубках.
Для підвищення тепловіддачі рекомендується встановити вентилятор, який розганятиме тепло по приміщенню. Вихідна температура з теплових патрубків при включеному вентиляторі може досягати 80-120 градусів у режимі горіння та до 70 градусів у режимі тління (вимірювання проводилися пірометром UT300C при навколишній температурі +4 градуси).
Для рівномірного розподілу теплого повітря по всьому приміщенню бажано використовувати гофровані труби діаметром 150 мм або оцинковані короби.
Тип печі
повітряна
Товщина топки
7мм
Опалювальний об'єм
700м3
Матеріал
сталь
Опалювальна площа
300м2
Гарантія
12 місяців
Зовнішні габарити
Д1500хВ1000хШ630мм
Теплова потужність(кВт)
30 кВт
ККД
91%
Камера допалу вторинних газів
так
Температура димових газів (℃)
70-120℃
Паливо
дрова, брикети
Час горіння на одному повному завантаженні
Розмір камери згорання (В×Ш) мм
1200х520мм
Діаметр димохідного патрубка
160мм
Вихід димоходу
задній
Вага
150кг
Варильна поверхня
ні
Зольник
ні
Наявність шибера
так
Наявність скла
ні
Колір
чорний
Країна виробник
Україна
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Теплотехника |
| Страна производитель | Украина |
| Коэффициент полезного действия | 91 % |
| Назначение печи | Отопительная |
| Вид топлива | Твердое |
| Материал топки | Сталь |
| Толщина материала топки | 7 мм |
| Подключение к дымоходу | Заднее |
| Температура дыма из трубы | 120 град. |
| Водяной контур | Нет |
| Парогенератор | Нет |
| Выносная топка | Нет |
| Наличие стекла в дверце | Нет |
| Вес | 150 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 630 мм |
| Высота | 1000 мм |
| Глубина | 1500 мм |
| Диаметр дымохода | 160 мм |
- Цена: 24 500 ₴




