
Портативна чаша для вогню від Daddy Smoke Florida Big
4 700 ₴
- В наличии
+380 (67) 100-95-11
- +380 (99) 100-95-11
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кругла чаша для вогню стане чудовим доповненням до вашої дачної ділянки. Досить невеликі габарити та містка решітка гриль дозволять нагодувати та зігріти компанію друзів. Сталь товщиною 3 мм та жаростійке покриття це не тільки про стильний зовнішній вигляд, а про надійну конструкцію.
У комплекті йде решітка із нержавіючої сталі, що дозволяє використовувати вогнище як барбекю. Вона встановлюється за допомогою трьох кріплень з трьома рівнями, що дозволяє обирати відстань до вогню. Без решітки вогнище може використовуватися як чаша для багаття.
| Вага: | 15,3 кг |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Місткість: | 1 решітка гриль |
| Матеріал: | сталь |
| Покриття: | THERMODUR 600-ASS BBQ |
| Розміри (ДхШхВ), мм: | 730х555 мм |
| Тип грилю: | портативний |
| Товщина сталі: | 3 мм |
| Комплектація: | жаровня, решітка гриль з харчової нержавіючої сталі, ніжки |
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Гриль, барбекю |
- Цена: 4 700 ₴


