
Коптильня гарячого та холодного копчення Троян (ø30)
16 000 ₴
- В наличии
+380 (67) 100-95-11
- +380 (99) 100-95-11
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Універсальна коптильня Троян-лист
У такій коптильні можна коптити, пекти, смажити, варити в казані, тушкувати будь-які страви від маленьких закусок до великих тушок. Камера холодного копчення складається з 2-х рівнів сіток та 2-х планок зверху для підвішування на гачки. У гарячому копченні - одна довга зйомна сітка. На всіх дверях встановлені ручки з дерева, що дозволяє легко відкривати відділи навіть за високої температури.
Розміри:
- загальна висота – 185 см
- довжина – 142 см
- висота камери холодного копчення – 75 см
- довжина камери гарячого копчення – 75 см
- діаметр всіх камер – 30 см
Коптильня холодного та гарячого копчення з листа завтовшки:
- топка та гаряче копчення - 2 мм
- холодне копчення - 2 мм
- з дубовим кутовим зйомним столиком.
Основне призначення: гаряче копчення, холодне копчення, барбекю-гриль, мангал-шашличниця.
Комплектація:
- коптильний комплекс на колесах (холодне, гаряче копчення та топка - незйомні)
- дубова стільниця (зйомна)
- біметалеві градусники на 120 і 350 градусів – 2 шт.
- зйомна труба з вентиляційним заслоном
- дубові полиці знизу (для дров та іншого)
- дерев'яні ручки
- дубова кутова стільниця - 1 шт (типу барної стійки)
- дубова лицьова стільниця
- зйомні грати - 3 шт
Пофарбовано вогнестійкою фарбою чорного кольору. Зручні колеса з металу для переміщення коптильні. Піддувало в топці. Одного завантаження вугілля чи дров вистачає на 4-5 годин роботи.
Вага – близько 80 кг. Гарантія 36 місяців.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 50 кг |
| Длина коптильни | 1100 мм |
| Ширина коптильни | 650 мм |
| Высота коптильни | 1320 мм |
| Основные | |
| Толщина материала | 3 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип копчения | Горячее |
| Тип коптильни | Древесная |
| Размеры коптильной камеры | |
| Диаметр | 300 мм |
- Цена: 16 000 ₴


